Egzamin bez stresu – bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty redukujące stres przed jazdą i egzaminem na prawo jazdy prowadzone przez psychologa transportu, które z powodzeniem pomagają kursantom poczuć pewność za kierownicą. 67% kursantów Linia nauka jazdy zdaje egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

 


Informacje o kursie:

Czy wiesz, że stres jest jedną z najczęstszych przyczyn niepowodzeń na egzaminach na prawo jazdy? Spotykamy się z różnymi jego objawami – na egzaminie „drży” nam noga na sprzęgle tak, że samochód w końcu gaśnie, w sekundę zapominamy wszystko czego się nauczyliśmy łącznie z tym co oznacza znak „STOP”. Dzieje się tak ponieważ w sytuacjach stresowych mamy ograniczony dostęp do naszych zdolności poznawczych.

Boisz się egzaminu? To zupełnie jak większość z nas. Stres jest zupełnie naturalny – kiedy nie do końca czujesz się pewnie, a musisz pokazać, że potrafisz już samodzielnie kierować pojazdem. Stres niekiedy jednak, staje się tak duży, że nie umiesz sobie z nim poradzić. Nie przejmuj się – tysiące osób ma tak samo 🙂 Egzamin na prawo jazdy, który czeka Cię po kursie nauki jazdy, jest nowym i trudnym wyzwaniem – wiąże się bowiem z oceną od której zależy Twoje prawo jazdy, a nikt z nas przecież nie lubi być oceniany.

Dodatkowo, jeśli właśnie uczysz się jeździć, prawdopodobnie spotykasz się z opowieściami dotyczącymi „strasznych” egzaminatorów, które (niesłusznie) potęgują Twoje obawy. To wszystko sprawia, że nawet jeśli na co dzień radzisz sobie ze stresem, na egzaminie możesz po prostu spanikować. Ale stres może też spowodować, że mobilizujesz się i dajesz z siebie wszystko, dzięki czemu będziesz w stanie ukończyć egzamin na prawo jazdy z wynikiem pozytywnym. Możesz na egzaminie na prawo jazdy czuć spokój, Twoja jazda przebiegnie płynnie, a Ty będziesz pewien swoich umiejętności. Kluczem do wszystkiego jest wiedza, jak sobie z takim stresem poradzić.

Widząc taką potrzebę, Linia nauka jazdy wprowadziła do swoich kursów na prawo jazdy nowy, bezpłatny element – warsztaty redukujące lęk przed kierowaniem oraz stres przed egzaminem na prawo jazdy.

 


Trener:

mgr Ewelina Skorek – Absolwentka psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie o specjalności psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z psychologii transportu oraz szkolenie specjalistyczne w Polskim Towarzystwie Psychologicznym pozwalające na badanie osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń . Od 2008 r. psycholog w wojskowej pracowni psychologicznej. Od 5 lat psycholog oraz szkoleniowiec w Pracowni Psychologicznej „Linia”.Dzięki  warsztatom w Linia nauka jazdy:

 • wyeliminujesz lub znacznie ograniczysz wpływ stresu na Twoją jazdę samochodem
 • egzaminator będzie Cię postrzegał jako osobę pewną siebie
 • jadąc z egzaminatorem, miłym, czy gburem – nie będzie to miało dla ciebie znaczenia
 • spokojnie skupisz się na jeździe, a nie na gonitwie myśli
 • wyraźnie pokażesz, co umiesz na drodze!

Czego się nauczysz?

 • jak poradzić sobie z lękiem przed jazdą
 • jak zapanować nad stresem w samochodzie
 • jak przygotować się psychicznie do egzaminu na prawo jazdy

Opinie kursantów:

 • Bardzo fajne, miłe zajęcia, profesjonalne podejście Pani Psycholog. Osoba na właściwym miejscu, czuć tę pasję i pozytywną energię. Ogromna wiedza i w fajny sposób przekazana. Super!
 • Bardzo fajny wykład, który pozwala zwrócić uwagę na różne rzeczy związane ze stresem.
 • Szkolenie było bardzo dobre, wiele zrozumiałem ze sposobów radzenia sobie ze stresem. Jestem zadowolony.
 • Szkolenie – pigułka wiedzy na temat stresu, podstawy teoretyczne + konkretne techniki radzenia sobie w różnych sytuacjach ze stresem.
 • Szkolenie bardzo mi się podobało, uświadomiło mi kilka rzeczy, pokazało co powinnam robić, a czego nie robię.
 • Bardzo przyjemny wykład przypominający ważne techniki radzenia sobie ze stresem.

 

 

 

 

Sprawdź również popularny kurs prawo jazdy kat. A oraz najczęściej wybierane szkolenia kierowców zawodowych takie jak: szkolenia okresowe, kursy ADR czy też szkolenie z certyfikatem kompetencji zawodowych.