Prawo jazdy

Kurs prawa jazdy kategorii B Warszawa

Kursy prawa jazdy i jazdy doszkalające

Prowadzimy kursy na prawo jazdy oraz jazdy doszkalające niemal wszystkich kategorii. Zajmujemy się również organizacją kursów dla instruktorów nauki jazdy.

Posiadamy wieloletnie  doświadczenie w prowadzeniu nauki jazdy niemal wszystkich kategorii, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę fachowo, a program szkolenia podczas kursów prawa jazdy dopasowujemy do potrzeb i możliwości naszych kursantów.Wysoka jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatami. Przez ponad 12 lat zostaliśmy wybrani przez tysiące zadowolonych klientów. Większość naszych klientów pochodzi z rekomendacji. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o klientach indywidualnych i różnych instytucjach. Współpracujemy z Urzędami Pracy, co otwiera przed Państwem możliwość refundacji kursów na prawo jazdy w Warszawie


Zajęcia teoretyczne

Zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy prowadzone są cyklicznie, tak, aby mogli Państwo dołączyć do kursu w każdej chwili.  Ponieważ nie każdy może szkolić się w tym samym czasie oferujemy 3 rodzaje kursów: kurs standardowy (zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia w godzinach wieczornych), kurs weekendowy (zajęcia sobotnio-niedzielne), kurs online (ty decydujesz kiedy i gdzie uczestniczysz w zajęciach).

Posiadamy w pełni wyposażoną sale szkoleniowe. Dysponujemy nowoczesnym, najwyższej klasy sprzętem niezbędnym do realizacji zajęć teoretycznych na kursach prawa jazdy – tablice magnetyczne, plansze ze znakami drogowymi, telewizor, oraz komputery. Przy sali wykładowej znajdują się higieniczne toalety. Do dyspozycji naszych kursantów znajduje się stolik kawowy, gdzie każdy może uraczyć się pyszną kawą, lub herbatą.


Zajęcia praktyczne

Pierwsza jazda – po ukończeniu części teoretycznej. Jazdy odbywają się 7 dni w tygodni od godzin porannych do wieczornych. Godziny jazd ustalane są indywidualnie, dopasowane są do Państwa potrzeb i możliwości czasowych. Jazdy odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny, jeśli istnieje taka możliwość to częściej. Wzorcowe place manewrowe znajdują się w pobliżu ośrodków tak, aby nie tracili Państwo czasu na dojazdy.

Samochody, na których realizowane są jazdy są takie same, na jakich będą Państwo zdawać egzamin Państwowy. Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, oraz cyklicznie przechodzą okresowe badania techniczne. Podczas lekcji nauki jazdy zawsze będziesz prowadzić czysty i dobrze przygotowany do jazdy samochód.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, doskonale przygotowanych pod względem dydaktycznym jak i merytorycznym. Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług, każdy instruktor ma obowiązek uczestniczenia w cyklicznych szkoleniach stale podnoszących jego kwalifikacje. Nasi instruktorzy odznaczają się życzliwością, wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim profesjonalizmem.


Refundacja kursu przez Urząd Pracy

Linia nauka jazdy jest wpisany w rejestrze urzędów pracy na listę instytucji szkoleniowych dzięki czemu osoby bezrobotne mogą ubiegać się o refundację kursów prawa jazdy przez Urząd Pracy. Sprawdź również szkolenia kierowców zawodowych takie jak szkolenia okresowe kierowców, kursy ADR czy też szkolenie, po którym otrzymasz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika. Warto także zapoznać się z ofertą kursu kwalifikacji wstępnej niezbędnej do rozpoczęcia kariery jako zawodowy kierowca.

 

Jak sfinansować kurs przez Urząd Pracy?