Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające

Prowadzimy  jazdy doszkalające kategorii: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D. Pomagamy wrócić do regularnej i bezpiecznej jazdy, jeśli nie jesteś pewien swych umiejętności.


Jeśli jesteś przed egzaminem państwowym, lub już masz prawo jazdy, ale dawno nie prowadziłeś samochodu, ta oferta skierowana jest do Ciebie.


Jazdy doszkalające odbędziesz pod opieką starannie dobranych instruktorów. Każdy z nich przechodzi cykliczne szkolenia, aby Twoja nauka była jak najbardziej skuteczna.  Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie atmosfera podczas zajęć, dlatego dbamy o to, aby instruktorzy odznaczali się życzliwością, cierpliwością i wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim, aby nauczyli Cię wszystkiego, co jest Ci potrzebne do świadomego poruszania się na drodze,  już z własnym prawem jazdy. Masz za sobą kurs prawa jazdy kategorii A czy też B ale nie czujesz się pewnie na drodze? A może sama kwalifikacja wstępna i prawo jazdy nie dają Ci pewności siebie na drodze? Pomożemy!


Godziny jazd doszkalających ustalasz indywidualnie z instruktorem. Podczas pierwszych jazd nasz instruktor sprawdzi ile pamiętasz i czego jeszcze powinieneś się nauczyć aby stać się świadomym, bezpiecznym kierowcą, oraz ile czasu może to zająć.


Plan zajęć instruktor ustala indywidualnie. W zależności od tego, co musisz poprawić lekcje mogą obejmować podstawowe elementy obsługi pojazdu, jazdy trasami egzaminacyjnymi, niektóre aspekty jazdy w mieście, jazdy autostradą (bezpieczna jazda przy większych prędkościach), znaki drogowe, prawidłową technikę jazdy. Jeśli masz taką potrzebę, możesz poćwiczyć konkretne trasy, np. z domu do pracy, lub na działkę.


Z nami nauczysz się jeździć na pojazdach takich samych, jakie będziesz miał na egzaminie na prawo jazdy. Nasza flota przechodzi na bieżąco badania techniczne, aby zapewnić najlepsze warunki jazdy dla naszych uczniów. Podczas lekcji zawsze będziesz prowadzić czysty i dobrze przygotowany do jazdy pojazd.