Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające

Prowadzimy  jazdy doszkalające kategorii:
AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D.

Pomagamy wrócić do regularnej i bezpiecznej jazdy, jeśli nie jesteś pewien swych umiejętności. Z nami nauczysz się jeździć na pojazdach takich samych, jakie będziesz miał na egzaminie na prawo jazdy. Nasza flota przechodzi na bieżąco badania techniczne, aby zapewnić najlepsze warunki jazdy dla naszych uczniów.

Terminy jazd doszkalających ustalasz indywidualnie. Podczas pierwszych jazd nasz instruktor sprawdzi ile pamiętasz i czego jeszcze powinieneś się nauczyć aby stać się świadomym, bezpiecznym kierowcą, oraz ile czasu może to zająć. Jazdy doszkalające mogą odbywać się od poniedziałku do piątku, oraz w weekendy, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.  Zadzwoń do biura Linia nauka jazdy, nasi koordynatorzy podadzą Ci najbliższe możliwe terminy jazd.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, doskonale przygotowanych pod względem dydaktycznym jak i merytorycznym. Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług, każdy instruktor ma obowiązek uczestniczenia w cyklicznych szkoleniach stale podnoszących jego kwalifikacje. Nasi instruktorzy odznaczają się życzliwością, wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim profesjonalizmem.