Jazdy doszkalające kat. B z egzaminatorem

Chcesz skutecznie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B?

Jazdy doszkalające kategorii B z egzaminatorem są przeznaczone dla osób, które chcą spróbować swoich sił podczas prowadzenia samochodu w warunkach egzaminacyjnych.  Jeśli sama myśl o egzaminie na prawo jazdy napawa Cię lękiem, jazdy doszkalające kategorii B będą doskonałym rozwiązaniem, aby poznać swoje słabe i mocne strony jeszcze przed podejściem do egzaminu państwowego.

Jeśli dawno nie siedziałeś za kierownicą i chcesz sobie wszystko przypomnieć przed egzaminem, oraz sprawdzić się podczas egzaminu… nie podchodząc do niego, oferta jazd doszkalających z egzaminatorem skierowana jest właśnie do Ciebie. Przekonaj się, że egzamin na prawo jazdy może być owocnym i pouczającym doświadczeniem, który wbrew obiegowym opiniom może przebiegać w miłej i profesjonalnej atmosferze!Jazdy doszkalające kategorii B z egzaminatorem
  • Bez stresu odświeżysz swoje umiejętności i zdobędziesz nowe
  • Dowiesz się w jaki sposób przebiega egzamin na prawo jazdy i na co zwrócić szczególną uwagę
  • Przy okazji zdobywania umiejętności praktycznych przypomnisz sobie przepisy
  • Po zrealizowaniu programu zyskasz pewność za kółkiem i poczucie, że potrafisz pewnie i bezpiecznie prowadzić samochód

Cennik: 1 godzina – 200  zł

Pojazd szkoleniowy:  Hyundai i20 – taki sam, jak na egzaminie
Rozpoczęcie jazd: ul. Bora Komorowskiego 21 lok. 312


Opłaty za jazdy doszkalające:

Terminy jazd ustalane są po dokonaniu opłaty za jazdy doszkalające.
Opłaty za jazdy doszkalające za jazdy doszkalające kat. B można uiścić gotówką w biurach Linia nauka jazdy, bądź przelewem.

Nr konta: mBank: 19 1140 2004 0000 3802 3656 8758
Linia nauka jazdy Poznańska 14 lok 23 00-680 Warszawa
Tytuł: imię i nazwisko osoby szkolonej, nazwa szkolenia, miejsce zapisu


„Myślałem, że starego psa nowych sztuczek nie nauczysz… Pan Krzysztof i pan Mariusz wyprowadzili mnie z błędu. Dzięki profesjonalnemu podejściu, cierpliwości i rzetelnej wiedzy nauczyli mnie jeździć, a cały egzamin był jedynie formalnością trwającą niespełna 40 minut. Panowie elastycznie dostosowali się do mojego grafiku, a w czasie jazdy zwracali uwagę na popełniane błędy i dawali cenne wskazówki, dzięki czemu nauczyli oceniać sytuacje na drodze z wyprzedzeniem. Myślisz sobie, że za drogo! Jesteś w błędzie! To cena poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie za kierownicą. Szczerze polecam każdemu przyszłemu kierowcy! Szymon”