Kursy prawa jazdy

Profil Kandydata na Kierowcę, Profil Kierowcy, numer PKK

Co oferujemy?

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się kursy prawa jazdy wszystkich kategorii.

Prowadzimy jazdy doszkalające oraz kurs na prawo jazdy kat. A, AM, A1, A2, B, B1, B+E, C, C+E, D. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak różnych instytucjach. Współpracujemy z Urzędami Pracy, co otwiera przed Państwem możliwość refundacji kursów na prawo jazdy.

Na jazdy doszkalające i kurs prawa jazdy w Warszawie można zapisać się w każdym biurze naszego ośrodka.


Zajęcia teoretyczne

Zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy prowadzone są cyklicznie, tak, aby mogli Państwo dołączyć do kursu w każdej chwili.  Ponieważ nie każdy może szkolić się w tym samym czasie oferujemy 3 rodzaje kursów:

  • kurs standardowy – zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia w godzinach wieczornych,
  • kurs weekendowy – zajęcia sobotnio-niedzielne,
  • kurs online – ty decydujesz kiedy i gdzie uczestniczysz w zajęciach.

Zajęcia praktyczne

Pierwsza jazda – po ukończeniu części teoretycznej. Jazdy odbywają się 7 dni w tygodni od godzin porannych do wieczornych. Godziny jazd ustalane są indywidualnie, dopasowane są do Państwa potrzeb i możliwości czasowych. Jazdy odbywają się minimum 2 razy w tygodniu po 2 godziny, jeśli istnieje taka możliwość to częściej.


Instruktorzy

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, doskonale przygotowanych pod względem dydaktycznym jak i merytorycznym. Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług, każdy instruktor ma obowiązek uczestniczenia w cyklicznych szkoleniach stale podnoszących jego kwalifikacje. Nasi instruktorzy odznaczają się życzliwością, wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim profesjonalizmem.


Place manewrowe

Wzorcowe place manewrowe znajdują się w pobliżu ośrodków tak, aby nie tracili Państwo czasu na dojazdy.


Samochody szkoleniowe

Samochody, na których realizowane są jazdy są takie same, na jakich będą Państwo zdawać egzamin Państwowy. Posiadamy wzorcowe i oświetlone place manewrowe zlokalizowane w pobliżu naszych ośrodków.

 


Sprawdź również szkolenia kierowców zawodowych takie jak szkolenia okresowe kierowców, kursy ADR czy też szkolenie, po którym otrzymasz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika. Warto także zapoznać się z ofertą kursu kwalifikacji wstępnej niezbędnej do rozpoczęcia kariery jako zawodowy kierowca.