Doskonalenie techniki jazdy motocyklem

Zapraszamy na szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy motocyklem które nie tylko skutecznie podwyższą Twoje umiejętności, ale pozwolą Ci poczuć jeszcze pełniejszą radość z prowadzenia Twojego sprzętu.

Jeżeli chcesz pojeździć na torze to jesteś w dobrym miejscu! Jeżeli zastanawiasz się czy poradzisz sobie na torze to pamiętaj, że jest tam znacznie bezpieczniej niż na drodze. Jeśli jeździsz na drodze to jesteś wystarczająco odważny aby pojechać nawet na największy tor. Chcesz wejść na nowy poziom umiejętności, by móc w pełni wykorzystać możliwości Twojego motocykla i jeździć jeszcze bardziej efektywnie? Jedź z nami! Rozwijaj umiejętności nabyte podczas kursu prawo jazdy kat. A .

Motocykliści są na co dzień narażeni na niebezpieczeństwo na drodze. Powszechnie wiadomo, że kierowcy nie zwracają wystarczającej uwagi na motocyklistów. Twoje bezpieczeństwo zależy od tego, jak dobrze przewidujesz potencjalne zagrożenia i jak szybko potrafisz zareagować. Na szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy wejdziesz na jeszcze wyższy poziom wiedzy, a to wszystko w sterylnych warunkach – na torze, tak, byś po szkoleniu mógł jeszcze bardziej cieszyć się jazdą.


Miejsce szkolenia:

Tor Słomczyn. Jazdy realizowane są na nowym, bezpiecznym, Autodromie Słomczyn, wyposażony w szeroki, równy i przyczepny asfalt.

 


Program szkolenia:
  • techniki pokonywania zakrętów
  • punkty referencyjne na torze
  • punkt skrętu
  • szczyt skrętu
  • operowanie hamulcem i gazem

 


Wymagania:
  • —Prawo jazdy kategorii  A i własny motocykl
  • Kombinezon jedno lub dwu częściowy (dopuszczalny strój tekstylny z ochraniaczami), atestowany kask, odpowiednie obuwie i rękawiczki.

Cena: 210 zł

 

 


Zapisy na kurs i informacje: tel. 696 019 011

Aleksandra Nawrocka
tel. 22 671 02 74 kom. 696 019 011 goclaw@liniaszkolenia.pl
Linia nauka jazdy ul. Bora-Komorowskiego 21 lok 312

Możliwość zapisu telefonicznego przy wpłacie przelewem.


Dane do przelewu:

Wpłaty za kurs doskonalenie techniki jazdy motocyklem można dokonać gotówką w biurze, lub przelewem:
Linia nauka jazdy ul. Poznańska 14 lok 23  00-680 Warszawa, mBank: 71 1140 2004 0000 3602 7315 6320
Tytułem: imię i nazwisko osoby szkolonej, biuro zapisu