Doskonalenie techniki jazdy motocyklem

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem

Zapraszamy na szkolenia z zakresu doskonalenie techniki jazdy motocyklem które nie tylko skutecznie podwyższą Twoje umiejętności, ale pozwolą Ci poczuć jeszcze pełniejszą radość z prowadzenia Twojego sprzętu. Jeżeli chcesz pojeździć na torze to jesteś w dobrym miejscu! Jeżeli zastanawiasz się czy poradzisz sobie na torze to pamiętaj, że jest tam znacznie bezpieczniej niż na drodze. Jeśli jeździsz na drodze to jesteś wystarczająco odważny aby pojechać nawet na największy tor. Chcesz wejść na nowy poziom umiejętności, by móc w pełni wykorzystać możliwości Twojego motocykla i jeździć jeszcze bardziej efektywnie?

Jedź z nami! Rozwijaj umiejętności nabyte podczas kursu prawo jazdy kat. A . Motocykliści są na co dzień narażeni na niebezpieczeństwo na drodze. Powszechnie wiadomo, że kierowcy nie zwracają wystarczającej uwagi na motocyklistów. Twoje bezpieczeństwo zależy od tego, jak dobrze przewidujesz potencjalne zagrożenia i jak szybko potrafisz zareagować. Na szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy wejdziesz na jeszcze wyższy poziom wiedzy, a to wszystko w sterylnych warunkach – na torze, tak, byś po szkoleniu mógł jeszcze bardziej cieszyć się jazdą.


WYMAGANIA


Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – wymagania:


  • Prawo jazdy kategorii  A i własny motocykl
  • Kombinezon jedno lub dwu częściowy (dopuszczalny strój tekstylny z ochraniaczami), atestowany kask, odpowiednie obuwie i rękawiczki.

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – cena:

  • 210 zł – istnieje możliwość zapisu telefonicznego przy wpłacie przelewem

ZAJĘCIA


Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – miejsce szkolenia:

Tor Słomczyn. Jazdy realizowane są na nowym, bezpiecznym, Autodromie Słomczyn, wyposażonym w szeroki, równy i przyczepny asfalt.


Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – program szkolenia:

  • techniki pokonywania zakrętów
  • punkty referencyjne na torze
  • punkt skrętu
  • szczyt skrętu
  • operowanie hamulcem i gazem

ZAPISY


Zadzwoń i poznaj najbliższy termin!

Aleksandra Nawrocka
tel. 22 671 02 74 kom. 696 019 011
goclaw@liniaszkolenia.pl

Linia nauka jazdy ul. Bora-Komorowskiego 21 lok 312