Szkolenia

Linia nauka jazdy

Szkolenia kierowców zawodowych i operatorów maszyn

Linia nauka jazdy to nie tylko kursy prawo jazdy Warszawa. Posiadamy bogatą ofertę szkoleń dla kierowców zawodowych oraz kursów operatorów maszyn.


Zajmujemy się organizacją szkoleń dla kierowców zawodowych, m.in.: kursów ADR czy też szkoleń po których otrzymasz certyfikat kompetencji zawodowych kierowcy , szkoleń dla operatorów maszyn, m.in.: wózków widłowych, HDS, żurawi samojezdnych i wieżowych, koparko-ładowarek, suwnic, pilarek mechanicznych i wielu innych.

Nasz ośrodek, jako jeden z pierwszych otrzymał zezwolenie na organizowanie kursów dokształcających dla kierowców wykonujących przewóz drogowy z zakresu Kwalifikacji Wstępnej oraz Szkolenia Okresowego. Szkolenia operatorów maszyn budowlanych, urządzeń roboczych i drogowych prowadzone są w Linia nauka jazdy z upoważnienia Centrum Szkolenia Operatorów Maszyn Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.


Wysoka jakość usług

Linia nauka jazdy to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który może pochwalić się wieloma wyróżnieniami.  Certyfikat Super OSK , który otrzymaliśmy jako pierwsi w Warszawie dowodzi, że Linia nauka jazdy spełnia najbardziej wyśrubowane standardy. Dysponujemy nowoczesną flotą, a także najbardziej kompetentną kadrą w regionie. Nasze konsekwentne działanie na wielu polach zaowocowało przyznaniem nam certyfikatu jakości ISO.  Świadczy on o tym, iż nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Z kolei Akredytacja Kuratora Oświaty dowodzi, że spełniamy najwyższe standardy dydaktyczne i posiadamy najlepszą kadrę w regionie.


Wykształcona kadra

Zapewniamy profesjonalnych instruktorów oraz wykształconą kadrę wykładowców. Posiadanie tak bogatej i szerokiej oferty jest możliwe dzięki zatrudnianiu najbardziej kompetentnych specjalistów, posiadaniu sprawnej technicznie i spełniającej wszystkie niezbędne standardy nowoczesnej floty oraz indywidualnemu podejściu do klienta. To właśnie nasi kursanci są naszym największym atutem. Niezmiernie cieszy nas fakt, że po odbyciu szkolenia lub kursu, pragną nadal się rozwijać i ponownie korzystać z naszych usług, zdobywając kolejne kompetencje.

 

Sprawdź również popularny kurs prawo jazdy na motocykl (kat. A) .