Aktualności

Jazdy samochodem elektrycznym (automat)

Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce oferujemy jazdy samochodami elektrycznymi, na których realizujemy kursy kat. B1 i B z automatyczną skrzynią biegów. Wypożyczamy te samochody na egzaminy państwowe.


Dlaczego kurs prawa jazdy autem elektrycznym?


Kurs i egzamin jest łatwiejszy – to mniejszy stres i wysoka zdawalność.

Auta elektryczne z automatyczną skrzynią biegów nie mają pedału sprzęgła – używasz tylko gazu i hamulca. Nie musisz zmieniać biegów i patrzeć na prędkościomierz, a samochód nigdy nie zgaśnie kiedy ruszasz pod górkę, lub na środku skrzyżowania. Jazdy zaczynasz od razu nie tracąc czasu na plac manewrowy i naukę ruszania, a bezstopniowa skrzynia biegów nie zajmuje Twojej uwagi podczas manewrów.


Tylko tu nauczysz się jeździć samochodem elektrycznym!

Auta elektryczne mogą jeździć buspasem, dzięki czemu w pełni wykorzystasz każdą jazdę i ominiesz korki niezależnie od pory dnia. Ze względu na dobre przyspieszanie zawsze sprawnie ruszysz spod świateł. Samochód elektryczny jest cichy i przestronny, co tylko zwiększa komfort nauki i przyjemność z jazd. Egzamin zdasz tym samym samochodem, którym uczyłeś się jeździć, więc nic cię nie zaskoczy.


Jeśli robisz u nas kurs kat. B z manualną skrzynią biegów możesz wykorzystać w cenie 6h jazd z kursu na jazdy samochodem elektrycznym!


Sprawdź ofertę!


Kurs prawa jazdy kat. B automat – jazdy samochodem elektrycznym

Kurs prawa jazdy kat. B1 automat – jazdy samochodem elektrycznym