Badania do prawa jazdy

Badania do prawa jazdy, badania kierowców

Linia nauka jazdy oferuje badania do prawa jazdy w Warszawie dla kierowców potrzebne do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę i rozpoczęcia kursu. Zapisz się na kurs w Linia nauka jazdy – badania wykonasz przez nasz ośrodek.

Wykonaj badanie do prawa jazdy, tzw. orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem. W przypadku prawa jazdy kategorii C, C+E, D1 i D potrzebujesz wykonać także badanie psychotechniczne. Termin badania umawiamy na konkretną godzinę. Na badania umówisz się w każdym biurze naszego ośrodka.

Jeśli robisz badanie na kilka kategorii prawa jazdy, lub innych kursów, poinformuj o tym lekarza. Jeśli robiłeś wcześniej badania do kursu innej kategorii prawa jazdy, skontaktuj się ze swoim Wydziałem Komunikacji i sprawdź, czy na Twoim badaniu jest zaznaczona kategoria prawa jazdy, na którą obecnie chcesz zrobić kurs. Jeśli badania okażą się ważne na tę kategorię, nie musisz ich ponawiać.


Jak się przygotować?

Badanie obejmuje badanie wzroku, badanie równowagi i wywiad ogólny. Postaraj się być wyspany i wypoczęty. Nie pij alkoholu i nie zażywaj środków psychoaktywnych 48h przed badaniem. Jeśli przyjmujesz leki, powiadom o tym lekarza przed badaniem. Jeśli nosisz okulary, lub soczewki, zabierz je ze sobą, ponieważ podczas badania lekarz sprawdzi, czy widzisz wyraźnie. Miej przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem. Jeśli robisz badanie na kilka kategorii prawa jazdy, poinformuj o tym lekarza. Osoby po 50 r.ż. powinny przynieść ze sobą badanie EKG w spoczynku oraz badanie poziomu cukru we krwi.


Cennik

  • Badania do prawa jazdy (wszystkie kategorie) – 200 zł
  • Badanie psychotechniczne (dodatkowe badanie dla kat. C, C+E, D1, D) – 150 zł

Opłata tylko gotówką.


 Badanie na kat. AM, A1, A2, A, B, B1, B+E

kolejny termin badań na Gocławiu i Ursynowie to 9 stycznia!


  • najbliższy poniedziałek od godz. 16.00
Targówek ul. Trocka 10A dojazd  
  • najbliższa środa od godz. 18:30
Ursynów Pasaż Ursynowski 1 dojazd
  • najbliższa środa od godz. 20:30
Gocław ul. Bora-Komorowskiego 21 lok. 312 dojazd

 Badania na kat. C, C+E, D1, D

Badanie psychotechniczne:

poniedziałek od godz. 16.00  Targówek ul. Trocka 10A dojazd


Badanie lekarskie:

poniedziałek od godz. 17.30  Targówek ul. Trocka 10A dojazd


Zapraszamy też badania dla kierowców zawodowych potrzebne do kursu Kwalifikacja wstępna oraz Szkolenia okresowe.