Jazdy doszkalające kat. D1 i D

Jazdy doszkalające kategorii D, D1

Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. D1 i D przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do egzaminu państwowego. Posiadamy pojazdy identyczne jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Warszawie, dzięki czemu ich obsługa niczym cię nie zaskoczy. Jeździmy po całej Warszawie, w tym również w okolicy tras egzaminacyjnych WORD Warszawa. Program zajęć na jazdach doszkalających kat. D1 i D jest ustalany indywidualnie z instruktorem, zależnie od Twoich potrzeb w tym zakresie. Zadzwoń do biura Linia nauka jazdy, nasi koordynatorzy podadzą Ci najbliższe możliwe terminy jazd doszkalających.


Cennik

1 godzina 10 godzin x
x
110 zł
1000 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. D
Autosan Lider Midi – kursanci OSK Linia
140 zł
1300 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. D
Autosan Lider Midi – pozostałe osoby
200 zł
Jazdy doszkalające  na prawo jazdy kat. d
Autobus Przegubowy
180 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. D
Mercedes Travego
 90 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. D1
Mercedes Sprinter 516 CDI

Opłaty za jazdy doszkalające kat. D1 i D można uiścić gotówką w biurach Linia nauka jazdy, bądź przelewem do 24h od umówienia terminów – dane do przelewu


Plac manewrowy i rozpoczęcie jazd:

Targówek, ul. Jagiellońska 88 (wjazd od ul. Kotsisa) dojazdProwadzimy obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych takie jak Kwalifikacja wstępna i Szkolenia okresowe, lecz także inne jak kursy ADRCertyfikat Kompetencji Zawodowych. Współpracujemy z Urzędami Pracy co otwiera możliwość refundacji wybranych przez Ciebie szkoleń na prawo jazdy.