Jazdy doszklające kat. C i C+E

Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. C i C+E przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do egzaminu państwowego. Posiadamy pojazdy identyczne jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Warszawie, dzięki czemu ich obsługa niczym cię nie zaskoczy. Jeździmy po całej Warszawie, w tym również w okolicy tras egzaminacyjnych WORD Warszawa. Program zajęć na jazdach doszkalających kat. C i C+E jest ustalany indywidualnie z instruktorem, zależnie od Twoich potrzeb w tym zakresie. Zadzwoń do biura Linia nauka jazdy, nasi koordynatorzy podadzą Ci najbliższe możliwe terminy jazd doszkalających.


Cennik

1 godzina 10 godzin x
x
100 zł
900 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. C
DAF LF 55.220 sześciobiegowy
140 zł
1250 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. C
MAN TGX 18.440
110 zł
1000 zł
Jazdy doszkalające  na prawo jazdy kat. C+E
DAF LF 55.220 sześciobiegowy z przyczepą typu tandem
150 zł
1350 zł
Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. C+E
MAN TGX 18.440 z naczepą

Opłaty za jazdy doszkalające kat. C i C+E można uiścić gotówką w biurach Linia nauka jazdy, bądź przelewem do 24h od umówienia terminów – dane do przelewu


Plac manewrowy i rozpoczęcie jazd:

Targówek, ul. Jagiellońska 88 (wjazd od ul. Kotsisa) dojazdProwadzimy obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych takie jak Kwalifikacja wstępna i Szkolenia okresowe, lecz także inne jak kursy ADRCertyfikat Kompetencji Zawodowych. Współpracujemy z Urzędami Pracy co otwiera możliwość refundacji wybranych przez Ciebie szkoleń na prawo jazdy.