Jazdy doszkalające kat. AM, A1, A2, A

Kurs prawa jazdy kat. A2
Koniec sezonu motocyklowego. Początek kolejnego sezonu: marzec – kwiecień (zależnie od pogody).

Tym, którzy zastanawiają się dlaczego szkolenia i egzaminy na kategorie motocyklowe nie są przeprowadzane w warunkach zimowych przypominamy artykuł: Motocyklem w poślizgu, czyli dlaczego WORD „zamraża” na zimę motocykle?


Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do egzaminu państwowego. Posiadamy pojazdy identyczne jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Warszawie, dzięki czemu ich obsługa niczym cię nie zaskoczy. Jeździmy po całej Warszawie, w tym również w okolicy tras egzaminacyjnych WORD Warszawa. Program zajęć na jazdach doszkalających kat. AM, A1, A2, A jest ustalany indywidualnie z instruktorem, zależnie od Twoich potrzeb w tym zakresie. Zadzwoń do biura Linia nauka jazdy, nasi koordynatorzy podadzą Ci najbliższe możliwe terminy jazd doszkalających.


Cennik:

65 zł

85 zł

– 10%

1h plac – 60 min 1h miasto – 60 min pakiet 10h

Opłaty za jazdy doszkalające kat. AM, A1, A2, A można uiścić gotówką w biurach Linia nauka jazdy, bądź przelewem do 24h od umówienia terminów – dane do przelewu


Pojazd szkoleniowy: 
  • Kategoria AM  –  Romet ZK 50
  • Kategoria A1  – Honda CBF 125
  • Kategoria A2, A  – Suzuki Gladius 650 i Yamaha MT-07

Plac manewrowy i rozpoczęcie jazd:
  • Gocław ul. Wał Miedzeszyński 646
  • Ursynów ul. Hirszfelda 11 – obok USCiR Pływalnia Hirszfelda
  • Targówek  ul. Jagiellońska 88 – wjazd od ul. Kotsisa

 


Zapraszamy też na Kurs prawa jazdy kat. A