NOWOŚĆ Kurs prawa jazdy ekspresowy

Kurs prawa jazdy ekspresowy to indywidualne i najszybsze szkolenie na prawo jazdy w Warszawie. Opracowane zostało tak, abyś szybciej nauczył się samodzielnego prowadzenia pojazdu. Realizujemy cały program szkolenia w ciągu zaledwie kilkunastu dni, lecz jest to intensywny kurs wymagający zaangażowania i dyspozycyjności także w godzinach przedpołudniowych. Harmonogram zajęć ustalasz indywidualnie na początku kursu. Zaczynasz od zajęć teoretycznych i już po 2-4 dniach rozpoczynasz szkolenie praktyczne – należy tylko doliczyć czas oczekiwania na pierwszą jazdę.


Czym się różni kurs ekspresowy od zwykłego?

Zajęcia teoretyczne


W przypadku kursu ekspresowego proponujemy odbycie zajęć w formie online, lub weekendowo. Kurs weekendowy obejmuje obowiązkowy wykład specjalistyczny. Możesz też zrobić kurs z pominięciem chodzenia na wykłady, jeśli zdasz egzamin teoretyczny w WORD. Wówczas zaliczasz tylko szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.


Zajęcia praktyczne


Jazdy umawiamy od razu po zapisaniu się na kurs i dokonaniu opłaty. Czas oczekiwania na pierwszą jazdę ustalisz w biurze przy zapisie. Jazdy na kursie prawa jazdy ekspresowym odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku. Wymagana dyspozycyjność także w godzinach przedpołudniowych. Jazdę można odwołać najpóźniej 24h przed planowanym terminem. Pojazd na którym odbędziesz kurs prawa jazdy jest identyczny jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Warszawie


Cennik


Dopłata do kursu ekspresowego – 500 zł 

Przy kursie prawa jazdy ekspresowym płatność jednorazowa za cały kurs (przy zapisie)

Materiały szkoleniowe są wliczone w cenę kursu ekspresowego na prawo jazdy.
Opłatę za kurs prawa jazdy ekspresowy można uiścić gotówką w biurach Linia nauka jazdy, lub przelewem – dane do przelewu

Zapraszamy też na Jazdy doszkalające


Szczegółowe informacje o kursach prawa jazdy znajdziesz w ofertach kursu na poszczególne kategorie. Zapytaj w wybranym biurze o możliwość realizacji kursu ekspresowego.