Kurs prawa jazdy kat. B z egzaminatorem

Kurs prawa jazdy kategorii B prowadzony przez egzaminatora, to indywidualna i skuteczna nauka jazdy. Już swoje pierwsze kroki za kierownicą, będziesz mógł stawiać pod kierunkiem egzaminatora, znającego specyfikę egzaminu państwowego, wiedzącego, na jakie umiejętności położyć największy nacisk i jak przeprowadzić Twoje nauczanie, by zakończyć je sukcesem. Twój instruktor ma kilkuletnie doświadczenie w pracy w ośrodku egzaminowania. Pomoże Ci opanować stres, który niejednokrotnie utrudnia zaliczenie egzaminu. Odpowie na Twoje wszystkie pytania związane ze szkoleniem i egzaminem. Kurs prawa jazdy kat. B z egzaminatorem realizujemy bardzo sprawnie. Jeżeli jesteś w miarę dostępny, to czas trwania praktyki z reguły nie przekracza 1 miesiąca. Kurs możesz rozpocząć mając 17 lat i 9 miesięcy.

Kurs prawa jazdy kategorii B i zdanie egzaminu państwowego uprawnia do kierowania większością samochodów, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t, wraz z przyczepą lekką (do 750 kg) lub przyczepą inną niż lekka (zestaw do 3500 kg). Bez przeszkód można również kierować większymi pojazdami, takimi jak np. samochody terenowe, oraz dostawcze czyli samochody osobowe lub lekkie ciężarówki o rzeczywistej masie całkowitej  do 3,5 t. Posiadając prawo jazdy kategorii B możesz też prowadzić pojazdy dla prawa jazdy dla kategorii AM (czyli motorower i quad), oraz ciągnik rolniczy i pojazd wolnobieżny. Po 3 latach od uzyskania uprawnień na kategorię prawa jazdy B, możesz zacząć jeździć także motocyklem na kategorię prawa jazdy A1, czyli o pojemności nie przekraczającej 125cm3 i mocy nie przekraczającej 11kw.

Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii wynosi 18 lat. Kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat, a na egzamin zapiszesz się najwcześniej miesiąc przed urodzinami.


Zanim rozpoczniesz kurs, wyrób Profil Kandydata na Kierowcę na kat. Bjak wyrobić PKK?


CENNIK


2690 zł

2750 zł

2290 zł

2640 zł


kurs z teorią stacjonarną
30h teorii i 30h jazdy
+ materiały szkoleniowe
kurs z teorią online
30h teorii i 30h jazdy
+ materiały szkoleniowe
dla posiadaczy kat. B1 – 20h jazdy
+ materiały szkoleniowe
kurs bez teorii
30h jazdy po zdaniu egzaminu
teoretycznego w WORD

Nieoprocentowane raty:

1) 700 zł – wpłata przy zapisie na kurs
2) 700 zł – wpłata przed rozpoczęciem jazd
3) 700 zł – wpłata do 10 zaplanowanej godziny jazdy
4) 590 zł – wpłata do 20 zaplanowanej godziny jazdy (+ 60zł – z teorią online)


Metody płatności:


ZAJĘCIA TEORETYCZNE


Możesz zrobić kurs prawa jazdy z pominięciem chodzenia na wykłady, jeśli zdasz egzamin teoretyczny w WORD.
Zapraszamy też na bezpłatne warsztaty redukujące stres przed jazdą i egzaminem na prawo jazdy prowadzone przez psychologa transportu!


Zajęcia w tygodniu

Rozpoczęcie kursu
Miejsce spotkania
Rozpoczęcie: w każdej chwili każdy poniedziałek i każda środa Gocław ul. Bora-Komorowskiego 21 lok. 312 – dojazd
Czas trwania: 1 miesiąc (8 spotkań) każdy poniedziałek i każda środa Ursynów Al. KEN 36 lok. 109 – dojazd
7 spotkań w godz. 18.00-20.30 każdy wtorek i każdy czwartek Targówek ul. Trocka 10A – dojazd
1 spotkanie w godz. 18.00-21.00 każdy wtorek i każdy czwartek Bemowo ul. Gustawa Morcinka 32A  – dojazd

Zajęcia w weekend

Rozpoczęcie kursu
Miejsce spotkania
Rozpoczęcie: każdy 2 weekend miesiąca
Czas trwania: 2 dni
13.04.2019 w godz. 9.00-17.00
14.04.2019 w godz. 8.00-17.00
Centrum  ul. Nowowiejska 6 lok 28 – dojazd
Rozpoczęcie: każdy 4 weekend miesiąca
Czas trwania: 2 dni
23.03.2019 w godz. 9.00-17.00
24.03.2019 w godz. 8.00-17.00
Ursynów Pasaż Ursynowski 1 – dojazd
Rozpoczęcie: każda sobota
Czas trwania: 3 soboty
2 soboty w godz. 9.00-15.00
1 sobota w godz. 8.00-15.00
Gocław  ul. Bora-Komorowskiego 21 lok. 312 – dojazd

U nas zrobisz teorię online na prawo jazdy kat. B! więcej informacji


ZAJĘCIA PRAKTYCZNE


Jazdy realizujemy z ośrodka na Gocławiu. Jazdy umawiamy po ukończeniu części teoretycznej Czas oczekiwania na pierwszą jazdę ustalisz w biurze przy zapisie. Jazdy odbywają się ok. 2 x w tygodniu po 2h, jeśli istnieje możliwość to częściej. Jazdę można odwołać najpóźniej 24h przed planowanym terminem.


Pojazd szkoleniowy:  NOWY Hyundai i20

Pojazd na którym odbędziesz kurs prawa jazdy kategorii B jest identyczny jak te, które spotkasz na egzaminie na prawo jazdy w Warszawie
Istnieje także możliwość zrobienia kursu prawa jazdy kat. B prowadzony przez egzaminatora na Peugeot 207 Cabrio Coupe.


Instruktor-Egzaminator: Krzysztof Wójcik

Ośmioletnie doświadczenie jako egzaminator WORD Warszawa, w tym czteroletnie jako egzaminator nadzorujący. Od 2010 roku absolwent studiów podyplomowych w zakresie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wykładowca szkoleń dla kandydatów na egzaminatorów i instruktorów w Warszawie


Plac manewrowy:

Gocław ul. Wał Miedzeszyński 646
Ursynów ul. Hirszfelda 11 – obok USCiR Pływalnia Hirszfelda
Targówek ul. Jagiellońska 88 – wjazd od ul. Kotsisa


Myślałem, że starego psa nowych sztuczek nie nauczysz… Pan Krzysztof i pan Mariusz wyprowadzili mnie z błędu. Dzięki profesjonalnemu podejściu, cierpliwości i rzetelnej wiedzy nauczyli mnie jeździć, a cały egzamin był jedynie formalnością trwającą niespełna 40 minut.

Panowie elastycznie dostosowali się do mojego grafiku, a w czasie jazdy zwracali uwagę na popełniane błędy i dawali cenne wskazówki, dzięki czemu nauczyli oceniać sytuacje na drodze z wyprzedzeniem. Myślisz sobie, że za drogo! Jesteś w błędzie! To cena poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie za kierownicą. Szczerze polecam każdemu przyszłemu kierowcy!

Szymon


Zapraszamy na bezpłatne warsztaty redukujące stres przed jazdą i egzaminem na prawo jazdy prowadzone przez psychologa transportu, które z powodzeniem pomagają kursantom poczuć pewność za kierownicą. 67% kursantów Linia nauka jazdy zdaje egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!