Promocje

1h jazd autobusem przegubowym w cenie kursu prawa jazdy kat. D!

Każda osoba odbywająca u nas kurs prawa jazdy kat. D ma także prawo odbyć w ramach zajęć praktycznych 1 godzinę jazd na ciągniku siodłowym MAN TGX z naczepą lub bez, zależnie od kategorii prawa jazdy.


W związku z tym, iż część z Państwa będzie w przyszłości miała możliwość poruszania się w pracy autobusem przegubowym, Linia nauka jazdy proponuje Państwu również jazdy autobusem przegubowym i zapoznanie się ze specyfiką takiego pojazdu.

Większość transportu miejskiego na polskich drogach jest prowadzona właśnie na takich pojazdach, jak autobus przegubowy. Warto zapoznać się z podstawowymi różnicami w prowadzeniu pojazdu, w stosunku do zwykłych autobusów.

Skorzystaj z możliwości zdobycia szerszej wiedzy i zyskaj większe doświadczenie niezbędne przy staraniu się o pracę w charakterze kierowcy autobusu przegubowego! Zapraszamy też na jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy w Warszawie.


Sprawdź ofertę kursów na prawo jazdy kat. D

Kurs prawa jazdy na autobus


Sprawdź również popularny kurs prawo jazdy kat. A oraz najczęściej wybierane szkolenia kierowców zawodowych takie jak: szkolenia okresowekursy ADR czy też szkolenie z certyfikatem kompetencji zawodowych.