Promocje

kurs prawo jazdy kat. C+E warszawa, jazdy doszkalające kat. C+E warszawa, Bus driving license course Category C+E

2h jazd ciągnikiem siodłowym w cenie w cenie kursu prawa jazdy kat. C i C+E!

Każda osoba odbywająca u nas kurs prawa jazdy kat. C i C+E ma także prawo odbyć w ramach zajęć praktycznych 2 godziny jazd na ciągniku siodłowym MAN TGX z naczepą lub bez, zależnie od kategorii prawa jazdy.


Jazdy ciągnikiem siodłowym – tylko u nas mają Państwo możliwość podniesienia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdu ciężarowego ciągnik siodłowy.

W związku z tym, iż część z Państwa będzie w przyszłości miała możliwość poruszania się w pracy ciągnikiem siodłowym, Linia nauka jazdy proponuje Państwu również jazdy ciągnikiem siodłowym MAN TGX 18.440 i zapoznanie się ze specyfiką takiego pojazdu.

Większość transportu wykonywanego na polskich i światowych drogach jest prowadzona właśnie na takich pojazdach, jak ciągnik siodłowy z naczepą. Warto zapoznać się z podstawowymi różnicami w prowadzeniu pojazdu, w stosunku do pojazdu w zestawie tandem.

Skorzystaj z możliwości zdobycia szerszej wiedzy i zyskaj większe doświadczenie niezbędne przy staraniu się o pracę w charakterze kierowcy zawodowego! Zapraszamy też na jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy w Warszawie.


Sprawdź ofertę kursu na prawo jazdy kat. C i C+E

Kurs prawa jazdy na ciężarówkę


 

Sprawdź również popularny kurs prawo jazdy kat. A oraz najczęściej wybierane szkolenia kierowców zawodowych takie jak: szkolenia okresowe, kursy ADR czy też szkolenie z certyfikatem kompetencji zawodowych.