Szkolenia

Szkolenia kierowców zawodowych i operatorów maszyn

Linia nauka jazdy to nie tylko kursy prawo jazdy Warszawa. Posiadamy bogatą ofertę szkoleń dla kierowców zawodowych oraz kursów operatorów maszyn.

Bogata oferta

Linia nauka jazdy jako jeden z pierwszych ośrodków w kraju dostał pozwolenie na prowadzenie kursów dokształcających dla kierowców wykonujących przewóz drogowy w zakresie Kwalifikacji Wstępnej oraz Szkolenia Okresowego.  Szkolenia operatorów maszyn budowlanych, urządzeń roboczych i drogowych prowadzone są w Linia nauka jazdy z upoważnienia Centrum Szkolenia Operatorów Maszyn Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Zajmujemy się organizacją szkoleń dla kierowców zawodowych, m.in.: kursów ADR czy też szkoleń po których otrzymasz certyfikat kompetencji zawodowych kierowcy , szkoleń dla operatorów maszyn, m.in.: wózków widłowych, HDS, żurawi samojezdnych i wieżowych, koparko-ładowarek, suwnic, pilarek mechanicznych i wielu innych. Nasz ośrodek, jako jeden z pierwszych otrzymał zezwolenie na organizowanie kursów dokształcających dla kierowców wykonujących przewóz drogowy z zakresu Kwalifikacji Wstępnej oraz Szkolenia Okresowego.


Wysoka jakość usług

Linia nauka jazdy to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który może pochwalić się wieloma wyróżnieniami.  Certyfikat Super OSK , który otrzymaliśmy jako pierwsi w Warszawie dowodzi, że Linia nauka jazdy spełnia najbardziej wyśrubowane standardy. Dysponujemy nowoczesną flotą, a także najbardziej kompetentną kadrą w regionie. Nasze konsekwentne działanie na wielu polach zaowocowało przyznaniem nam certyfikatu jakości ISO.  Świadczy on o tym, iż nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Z kolei Akredytacja Kuratora Oświaty dowodzi, że spełniamy najwyższe standardy dydaktyczne i posiadamy najlepszą kadrę w regionie.


Wykształcona kadra

Zapewniamy profesjonalnych instruktorów oraz wykształconą kadrę wykładowców. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą wykładowców. Wykładowcy posiadają bogate doświadczenie w planowaniu i realizacji kontroli drogowych i przedsiębiorstw, oraz szeroką wiedzę i eksperckie umiejętności w zakresie działalności Inspekcji Transportu Drogowego i Policji.

Posiadanie tak bogatej i szerokiej oferty jest możliwe dzięki zatrudnianiu najbardziej kompetentnych specjalistów, posiadaniu sprawnej technicznie i spełniającej wszystkie niezbędne standardy nowoczesnej floty oraz indywidualnemu podejściu do klienta. To właśnie nasi kursanci są naszym największym atutem. Niezmiernie cieszy nas fakt, że po odbyciu szkolenia lub kursu, pragną nadal się rozwijać i ponownie korzystać z naszych usług, zdobywając kolejne kompetencje.


Refundacja kursu przez Urząd Pracy

Linia nauka jazdy jest wpisany w rejestrze urzędów pracy na listę instytucji szkoleniowych dzięki czemu osoby bezrobotne mogą ubiegać się o refundację szkoleń na kierowców zawodowych i kursów operatorów maszyn przez Urząd Pracy.

Jak sfinansować kurs przez Urząd Pracy?