Zapisz się na kurs e-learningowy bez wychodzenia z domu!

Zapisz się na kurs e-learningowy bez wychodzenia z domu!

Wypełnij umowę zapisu wraz z klauzulą RODO i wyślij na adres e-mail biura, w którym planujesz odbyć szkolenie. Wniosek o wydanie numeru PKK teraz złożysz online. Napisz do nas i dopytaj o szczegóły! 


Zrób kurs teoretyczny na prawo jazdy w swoim domu, lub gdziekolwiek jesteś!

Kurs prawa jazdy online to pełny i zgodny z aktualnym programem nauczania kurs teoretyczny. Korzystając z tej opcji nie musisz przyjeżdżać na wykłady do szkoły jazdy i dostosowywać swojego czasu do grafiku wykładowcy.  Jeśli przebywasz w domu i nie masz możliwości nauki w środku szkolenia, kurs prawa jazdy online jest właśnie dla Ciebie!

Co warto wiedzieć o kursie prawa jazdy online


1. Jak wygląda kurs prawa jazdy online?


Wystarczy, że masz komputer z dostępem do Internetu. Otrzymujesz dostęp do nowoczesnej prezentacji zawierającej pełen zakres szkolenia teoretycznego na prawo jazdy – z lektorem, tekstem i zdjęciami obrazującymi omawiany temat. Po każdym z działów sprawdzisz się rozwiązując krótki test, by bez problemu przygotować się do egzaminu wewnętrznego i państwowego.

 


2. Jaki jest przebieg kursu prawa jazdy online?


Kurs składa się z 6 następujących po sobie etapów:

1. zajęcia teoretyczne online
2. pierwsza pomoc w ośrodku szkolenia (nie dot. kat. C, D1, D) – zajęcia można odbyć w trakcie kursu online
3. egzamin wewnętrzny (teoretyczny) – po ukończeniu części teoretycznej
4. zajęcia praktyczne – po zdaniu egzaminu wewnętrznego z teorii
5. egzamin wewnętrzny (praktyczny) – po ukończeniu części praktycznej
6. egzaminy państwowe – po ukończeniu całego kursu (teorii i praktyki)

 


3. Ile trwa kurs prawa jazdy online? Na jak długo otrzymuję dostęp do kursu?


Czas trwania kursu prawa jazdy może trwać od tygodnia do 3 miesięcy. Dokładny czas trwania kursu zależy od Ciebie – ustalasz go indywidualnie, wedle swoich potrzeb. Jeśli się zmobilizujesz, teorię skończysz w tydzień, jeżeli jednak będziesz częściej zajęty innymi sprawami, masz aż 3 miesiące na ukończenie kursu!

 


4. Kiedy i w jaki sposób otrzymuję dostęp do kursu prawa jazdy online?


Napisz do nas, a dostęp do kursu dostaniesz od reki! Otrzymujesz go na adres e-mail. Znajdziesz w nim zarówno link do platformy online, jak i dane do logowania.

 


5. Jakie warunki muszę spełnić, aby zaliczyć kurs prawa jazdy online?

System ewidencjonuje Twoje postępy w nauce i obowiązkowy czas przewidziany na zajęcia teoretyczne, potrzebujesz więc po prostu przejść 100% prezentacji.

 


6. Czy poza kursem prawa jazdy online muszę przejść dodatkowe zajęcia?


Dodatkowo potrzebujesz zaliczyć zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Są to zajęcia realizowane pod okiem ratownika medycznego. Jeśli chcesz znać najbliższy termin kursu pierwszej pomocy, skontaktuj się z jednym z naszych biur.

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej nie dotyczą kategorii prawa jazdy B+E, C, C+E, D1, D. Pozostałe osoby muszą zaliczyć zajęcia bez względu na to, jakie mają uprawnienia i w jakich kursach uczestniczyły.

 


7. Czy mam stały dostęp do kursu prawa jazdy online?


Kurs prawa jazdy online jest prowadzony w czasie rzeczywistym. Przechodząc dany dział i zaliczając test – automatycznie uzyskujesz dostęp do kolejnego działu, ale zamykasz dostęp do tego, który ukończyłeś.  Przez cały okres trwania kursu (max. 3 miesiące) masz dostęp do innych przydatnych aplikacji.

 


8. Czy ktoś monitoruje kurs prawa jazdy online? Czy mogę zadać pytanie?


Jak najbardziej. Jesteśmy tu po to, by w razie potrzeby służyć pomocą. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo, a dopełnimy wszelkich starań, by jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi. Natomiast Twoje postępy w nauce monitorujemy na bieżąco.

 


9. Czy na platformie online mam dostęp do oficjalnej bazy pytań na prawo jazdy?


Oczywiście. W dziale „dodatki” znajdziesz dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych. Pytania wykorzystywane zarówno do egzaminu wewnętrznego, jak i do państwowego – są losowane z tej samej bazy pytań.

 


10. Czy mogę zrezygnować z kursu prawa jazdy online w trakcie?


Jeśli uważasz, że znasz przepisy, lub wystarczy ci nauka z podręcznika, Linia nauka jazdy oferuje też kurs bez teorii (po zdaniu egzaminu teoretycznego w WORD).

 


11. Jaka jest zdawalność egzaminu państwowego i wewnętrznego po kursie online?       


Właściwa zdawalność, czyli zakończone sukcesem pierwsze podejście do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy wynosi blisko 60% w ośrodku egzaminowania (egzamin państwowy) i ponad 70% w Linia nauka jazdy (egzamin wewnętrzny). Tak wysoką statystykę zdawalność egzaminów na prawo jazdy notujemy również przy teoretycznym egzaminie wewnętrznym kursu prowadzonego metodą online.

 


12. Ile czasu po kursie prawa jazdy online muszę czekać na egzamin wewnętrzny?  


Egzamin wewnętrzny teoretyczny zdajesz przed jazdą – umawiamy go indywidualnie w godzinach pracy biur. W praktyce proponujemy termin z dnia na dzień. Naturalnie, uwzględniamy Twoje preferencje dopasowując się do Twoich możliwości.

 


13. Kiedy umawiam się na jazdy po kursie prawa jazdy online?

Na jazdy umówisz się po zakończeniu 100% kursu teoretycznego na platformie online i zdaniu egzaminu wewnętrznego. Jeśli chcesz umówić jazdy przy zapisie na kurs, lub w trakcie teorii, wybierz kurs ekspresowy na prawo jazdy.Zapoznaj się z ofertą kursów na prawo jazdy w Warszawie:


Kurs prawa jazdy na motocykl

Kurs prawa jazdy na ciężarówkę

Kurs prawa jazdy na samochód
Kurs prawa jazdy na autobus

Sprawdź również obowiązkowe szkolenia kierowców zawodowych takie jak Kwalifikacja wstępna i Szkolenia okresowe, a także kursy dające dodatkowe uprawnienia – kursy ADR czy też szkolenie, po którym otrzymasz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika.